(096)5431578 ; (050)7626654
+38 (068) 259-61-49, +38 (066) 466-13-78

Фільтр

 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Дитячий одяг оптом

ТМ «Трикотажниця» була заснована в 2012 року в місті Горішні Плавні з метою створення якісного дитячого одягу українського бренду. Завдяки професіоналізму нашої команди дитячий одяг «Трикотажниця» вже завоював тверду позицію на українському ринку, а також народне кохання та довіру вітчизняних покупців.

Основною спеціалізацією компанії «Трикотажниця» є виробництво та реалізація дитячого одягу як в Україні, так і за кордоном. Всі моделі дитячого одягу, представлені в інтернет-магазині, виконані з високоякісного матеріалу. Дизайн кожної моделі розроблений в Україні спеціально для українських громадян та з українським колоритом. Тому наш дитячий одяг оптом відрізняється тим особливим, вишуканим стилем, який сподобається не тільки і батькам, але і їхнім малюкам. «Трикотажниця» гарантує якість усієї дитячої продукції.

Усі вироби, представлені в магазині, виготовляються з урахуванням двох основних правил вибору одягу для дітей – комфорт та безпека дитини. Приємні, теплі не дратівливі кольори, красиві та якісні моделі, тільки натуральні матеріали, зручність і комфорт малюка – все це дитячий одяг оптом від виробника торгової марки ТМ «Трикотажниця».

Дитячий одяг оптом від виробника.
У нас Ви завжди можете купити дитячий одяг оптом від виробника. На сторінках нашого інтернет магазину дитячого одягу "Трикотажниця" Ви знайдете всю необхідну інформацію про якість нашої дитячої продукції та повний виробничий цикл випуску нашої продукції. Також тут ви можете знайти всю інформацію, яка необхідна для безпечного придбання дитячого одягу оптом від виробника «Трикотажниця».

В арсеналі нашої компанії великий асортимент продукції для дітей: одяг для новонароджених, ясельний трикотаж, товари для дітей дошкільного віку під власною торговою маркою «Трикотажниця».

Наші головні принципи: висока якість, надійність, доступна ціна та унікальний дизайн дитячого одягу. Весь випускний дитячий одяг «Трикотажниця» відповідає найсуворішим вимогам ГОСТ. Дбаючи про комфорт, а значить і здоров'я малюка, ми використовуємо тільки натуральні та екологічно чисті матеріали. Трикотажні тканини та полотна, що використовуються у виробництві дитячого одягу, відповідають екологічному стандарту ЕкоТекс 100. А безпечна фурнітура не містить нікелю та інших шкідливих речовин, небезпечних для здоров'я малюків. Кожен дитячий виріб «Трикотажниця» будь то одяг для новонароджених, ясельний трикотаж або одяг для дітей шкільного віку - проходить ретельний контроль якості.

Як і будь-яка доросла людина, наш маленький споживач теж хоче виглядати красиво і почуватися комфортно у новому зручному одязі. Дизайнери нашої компанії щодня стежать за модою. Вони створюють нові моделі дитячих виробів, роблячи малюків стильними маленькими модниками. А діти за це тішать нас своєю усмішкою.

Створюючи нові моделі та колекції дитячого одягу, дизайнери нашої компанії враховують усі вимоги, пов'язані з особливостями життя та розвитку малюків. Кожна деталь дитячого одягу ретельно продумана. Особливості крою одягу для дітей дозволяють з легкістю переодягати дитину, не обмежуючи і не соромлячи її рухів. Висока якість продукції забезпечується найсучаснішим швейним обладнанням, що надає широкі можливості для втілення будь-яких навіть зухвалих ідей. Підтвердженням є численні дипломи, грамоти та нагороди за участь у конкурсах.

Крім сучасного стилю дитячого одягу, ми на висоті тримаємо планку якості кожного виробленого товару на всіх етапах виробництва, починаючи від закупівлі трикотажного полотна до перевірки готової продукції. Вся наша продукція має теплі та приємні тони. Проте дитячий одяг не виглядає сірим, а має насичену палітру кольорів, веселі та забавні розвиваючі зображення, різноманітні тематичні візерунки, зручні та практичні рішення для батьків. А головне ми створюємо це дбаючи про зручність для батьків та комфорт для дитини. Всі шви на дитячих виробах ми робимо м'якими, що не викликають подразнення, а захоплення для кнопок приховуємо від ручок малюків. Також ми використовуємо й інші інноваційні рішення, які роблять турботу за малюком краще, простіше, безпечніше - що приносить радість не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Будучи виробником дитячого одягу, ми активно розвиваємо різні напрямки:

- Виробництво дитячого одягу для дітей різного віку (від новонароджених до підліткового віку);

- Оптовий продаж дитячого одягу у всі міста України (Донецьк, Дніпропетровськ, Київ, Одесу, Харків ...).

Купуючи дитячий одяг оптом безпосередньо у виробника Ви продаєте гарантовано тільки якісний товар за нижчими цінами, ніж у дилерів. Крім того весь дитячий одяг виконаний тільки з натуральних матеріалів, що робить його приємним і комфортним для ніжної шкіри малюка. Весь представлений у магазині товар має сертифікат якості та відповідає ГОСТу.

Використання високоякісних натуральних тканин, вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантії та висока швидкість обробки замовлень, а також популярність дитячого одягу торгової марки «Трикотажниця» серед кінцевих покупців гарантує Вам успіх довгострокового партнерства та співпраці з нашою компанією як магазинів, торгових мереж дитячих товарів, оптових складів і різних роздрібних фірм.

Своїм оптовим покупцям ми гарантуємо:

 • • Постійний контроль якості дитячого одягу;
 • • Своєчасне постачання дитячого одягу;
 • Оновлення модельного ряду;
 • • Забезпечення рекламними каталогами дитячої продукції в електронному та/або друкованому вигляді;
 • • Рекламна підтримка в регіонах;
 • • Зручні форми розрахунку.

Тепер Вам більше не потрібно шукати де купити дитячий одяг оптом, оскільки виробництво та продаж дитячого одягу оптом є нашим основним напрямком.

За весь час існування нашої компанії "Трикотажниця" ми пройшли довгий шлях розвитку, залишивши позаду сотні тисяч полотен тканини, а також оптимізувавши весь виробничий процес, налагодивши виробництво та оптову торгівлю.

Працюючи з нами і дотримуючись головного принципу: якість – перш за все!, Ви досягнете успіху та матеріального благополуччя. Пропонований нами дитячий одяг оптом завжди виготовляється з того трикотажу, який відповідає всім стандартам якості України.

Наш успіх насамперед полягає у високій якості сировини, багаторічному досвіді наших співробітників, добре налагодженому виробництві. Це забезпечує найнижчі оптові ціни за високої якості виробів. Ми працюємо для свого кінцевого клієнта та дбаємо, щоб йому було комфортно у нашому одязі.

Якщо Ви плануєте розпочати новий бізнес або хочете знайти надійного постачальника дитячого одягу для оптової торгівлі, звертайтесь до нас! Переконайтеся особисто в нашій діловій компетенції, поговоривши з нашими доброзичливими співробітниками, які дадуть Вам корисні поради та, володіючи знаннями продукту досконало, запропонують Вам товар, що ідеально підходить для Вашого бізнесу.

Замовити і придбати дитячий одяг оптом можна будь-яким зручним для Вас способом:

Купити дитячий одяг оптом, зробивши онлайн замовлення через інтернет-магазин.
Купити дитячий одяг оптом, замовивши товар через контактний e-mail.
Купити дитячий одяг оптом, зателефонувавши за телефоном.